The Tiny Bang Story

The Tiny Bang Story 1.0.1.10

Pomóż przywrócić blask pewnej małej planecie

Zalety

  • Klimatyczna grafika
  • Wciagające zagadki
  • Podpowiedzi

Wady

  • Momentami zbyt wysoki poziom trudności

Doskonały
9

The Tiny Bang Story to wciągająca gra przygodowo-logiczna. Przeżywamy fascynującą przygodę w świecie Tinty Planet, rozwiązując łamigłówki i poznając losy planety. Jeśli lubisz rozwiązywać ciekawe zagadki w grze o niecodziennym klimacie, pobierz The Tiny Bang Story.

Wspomniana planeta została poważnie zniszczona przez zderzenie z meteorytem. Naszym zadaniem jest przywrócić jej piękno. Pomagamy mieszkańcom poskładać w całość wszystkie porozrzucane kawałki planety. Aby osiągnąć sukces musimy rozwiązać wiele interesujących łamigłówek logicznych.

The Tiny Bang Story estetyką i pomysłem bardzo przypomina kultową grę Machinarium. Rozwiązujemy zagadki logiczne, przy okazji odkrywając ciekawą historię. Poziom trudności niektórych zagadek jest dość wysoki, momentami nawet zbyt wysoki. Na szczęście w chwilach słabości możemy skorzystać z podpowiedzi.

Od strony graficznej The Tiny Bang Story prezentuje się bardzo dobrze. Nie znajdziemy tu trójwymiarowej grafiki i super szybkich animacji, ale wszystkie elementy Tiny Planet są przemyślane i dopracowane. W połączaniu z klimatyczną muzyką stworzyło to fascynujący klimat, który jest jedną z największych zalet gry.

Jeśli lubisz od czasu do czasu połamać sobie głowę i pragniesz odkryć losy świata Tiny Planet, pobierz The Tiny Bang Story. Pomimo swego spokoju i powolnej akcji, wciąga nie mniej niż najlepsza strzelanka.

Najczęściej pobierane Logiczne na mac

Więcej
The Tiny Bang Story

Download

The Tiny Bang Story 1.0.1.10

Opinie użytkowników o The Tiny Bang Story